Blogs
5 Incestīciju idejas

investiciju idejasViens no svarīgākajiem investīciju aspektiem ir atrast labas iespējas, kurās investēt, tas ir, kompānijas, projektus un citas lietas, kurās ieguldīt savu naudu un pretī ilgā termiņā saņemt pasīvos ienākumus. Tad nu šeit būs 5 lieliskas investīciju idejas, lai aizsāktu tavu investīciju biznesu.

1. Iegādāties Ensco PLC akcijas.

Ensco ir otrā pasaulē lielākā ūdens urbšanas kompānija, kura nu jau darbojas sešos kontinentos. Ar šiem panākumiem Ensco ir spējis saglabās stabilus ienākumus. Un tā kā dziļūdens urbumi jo projām ir augošs un efektīvs bizness, tad šī kompānija tikai aug.

2. Iegādāties Brookline Bancorp akcijas

Brookline Bancorp ir Bruklinas bankas, Rodailendas bankas un Pirmās Ipsvičas bankas holdinga kompānija, kura saglabā dažāda veida aizdevumu un depozīta attiecības ar maziem līdz vidējiem biznesiem un privātpersonām, kas nozīmē, ka šī kompānija saglabā stabilu naudas apmaiņu un līdz ar to stabilu akciju likmi.

3. Iegādāties Philip Morris International akcijas

Philip Morris International ir viena no vadošajām tabakas ražotāju kompānijās, kura savu tabaku pārdod vairāk nekā 180 pasaules valstīs. Tātad šī kompānijas ir nostabilizējusi savu vietu tabakas tirgū un tās akciju īpašniekiem var nodrošināt stabilus ienākumus no tām.

4. Iegādāties International Game Technology 5.50% parādzīmes

International Game Technologhy ir azartspēļu automātu un spēļu sistēmu ražotājs, un, lai gan var šķist, ka šāda tipa kompānija neatmaksāsies, taču, tā kā šīs kompānijas programmatūra tiek paši izmantota arī internetā, tad patiesībā tās bizness ir tikai augošs, jo spēļu industrija tikai attīstās.

5.  Iegādāties Cisco akcijas

Cisco ir viens no dominējošajiem globālo telekomunikāciju infrastruktūru industrijas spēlētājiem un ir viens no stiprākajiem un finansiāli nodrošinātākajiem šīs augošās industrijas pārstāvjiem, kas tikai parāda, ka akciju īpašniekiem ir nodrošināta stabila peļņa un ienākumi no šīs kompānijas akcijām.

About

Categories: Raksti