Blogs
Investicijas ātrajos kredītos

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka ātri kredīti ir slikti, muļķīgi un tos nav ieteicams ņemt, taču, lai gan tas tā varētu būt, ātrie kredīti īstenībā ir lielisks projekts, kurā investēt.

Kanādā ir viena publiskā ātro kredītu kompānija ar nosaukumu Cash Store Financial. Šī kompānija pirms 10 gadiem tika dibināta Edmontā, taču ātri vien tā kļuva tik populāra, ka tagad tai ir vairāk nekā 500 filiāles visā Kanādā, kā arī tā ir izveidojusi vismaz 25 savas filiāles arī Lielbritānijā.

Nesenās finanšu krīzes rezultātā arī šīs kompānijas akcijas cieta un zaudēja savu vērtību, tāpēc šī kompānija uzņēmās tādu kā mediatora lomu starp banku un kredītu ņēmēju, ļaujot bankai uzņemties visu kredītrisku. Bet, tā kā banka pieprasīja samaksu par šo risku, kompānija izlēma atbrīvoties no bankas, tā aizņēmās naudu un izlēma pati nodrošināt naudu kredītu izsniegšanai caur investoriem.

Šī kompānija nenodarbojas ar īstas naudas izsniegšanu, bet gan pārskaitījumiem, tātad, ja tu aizņemtos no šīs kredītiestādes, tā tev naudu pārskaitītu uz tavu bankas kontu, bet, kad ienāks naudas atmaksas termiņš, tā vienkārši kredīta summu atskaita no kredīta ņēmēja bankas konta, tādēļ sadarbojoties ar šo kompāniju, tiek garantēta 100% naudas atmaksa, jo, pat ja kredīta ņēmējam kontā nav naudas, viņam tiek nosūtīts paziņojums par nodevu.

Lai gan pēdējā laikā šai kompānijai ir radušās problēmas sakarā ar to, ka Kanādas valsts vēlas aizliegt šīs kredītiestādes darbību, pirms šīm problēmām, šī kompānija bija viena no labākajiem projektiem, kuros investēt.

Līdzīgas kompānijas ir arī Cash America, World Acceptance un DFG Global, kuras ir parādījušas augstus panākumus savā biznesā, tāpēc ir vērtas tavām investīcijām, jo ir gandrīz garantēts, ka tu saņemsi labus ienākumus.

Kopumā ņemot visi šie uzņēmumi, kas piedāvā pakalpojumus, kā ātrie kredīti internetā un SMS kredīti ir lielisks ieguldījumu avots, jo to straujā izaugsme ir salīdzināma ar paša interneta ātro izaugsmi un tas nozīmē, ka šie uzņēmumi var viegli un ātri iekarot lielu daļu no tirgus, kurā tās iesaistās, kas nozīmē arī lielisku atdevi no investētajiem līdzekļiem jums.

About

Categories: Raksti