Blogs
Investicijas filmās

2014 investicijas filmasInvestēt filmās var būt ļoti riskanti, jo filmu veidotājam ir jāspēj atrast ne tikai pareizie aktieri, bet arī pareizais scenārijs un citas īpašības, lai veidotā filma būtu veiksmīga un patiktu skatītājam. Un, protams, kā jebkurā jautājumā arī uz filmām var attiecināt teicienu: “Cik cilvēku, tik viedokļu”, tāpēc ir liela iespēja, ka filma dažiem cilvēkiem patiks, bet dažiem nē. Taču, ja izdodas investēt filmā, kura ir patiešām veiksmīga, tas var nest ne tikai milzīgus ienākumus, bet arī citus labumus.

Pirms investēt jebkādā projektā bet īpaši filmās vienmēr ir jāatceras cītīgi un pedantiski pārbaudīt visus šī projekta aspektus, lai pārliecinātos, ka viss patiešām ir godīgi un pēc likuma. Vērts ir arī ielūkoties tajā, par ko vispār būs filma un kādi aktieri tajā piedalīsies, jo šie divi aspekti ir vieni no galvenajiem, uz kuriem cilvēki skatās, kad izlemj skatīties filmu vai nē, un, ja tie izlems skatīties filmu, tad ienākumi tev būs garantēti.

Bet kā tieši investori pelna investējot filmās? Parasti pirmie ienākumi pēc filmas iznākšanas aiziet tam, lai atmaksātu investoriem to ieguldīto naudu, kā arī ienākumi no filmas parasti tiek sadalīti starp filmas producentiem un investoriem. No producentu daļas tiek maksāts kā pašiem producentiem, tā režisoriem, aktieriem un pārējiem filmas tapšanas procesā iesaistītajiem cilvēkiem, bet investoru daļa tiek sadalīta tikai starp investoriem.

Bet pirms patiešām investēt filmās noteikti ir jāapdomā, cik dažādos kanālos šīs filmas ir pieejamas un cik viegli to ir izdarīt, šajā sarakstā ietilpst gan kinoteātri, gan kabeļtelevīzija, filmu DVD diski un citi kanāli, un no visiem legālajiem filmas pārdošanas kanāliem tiek gūta peļņa un tātad arī investori iegūst lielāku peļņas daļu.

About

Categories: Raksti