Blogs
Vai vajag ieguldīt naudu uzkrājumu fondā?

Visos laikos cilvēki ir novērtējuši laimi visaugstāk par visu. Viņi saprot arī to, ka nauda garantē viņu vēlmju piepildīšanos. Tāpēc mēs mācāmies, strādājam, cenšamies būt neatkarīgi, veiksmīgi, nopelnīt naudu dzīvošanai, savu mērķu īstenošanai.

Kādam nauda ir un paliek laime, citiem tas ir tikai līdzeklis eksistēšanai. Tā vai citādāk, bet dzīvot bez naudas ir grūti, bet kad nauda ir nopelnīta vēl sarežģītāk ir to saglabāt. Visvienkāršākais veids ir glabāt to zem spilvena vai bankas kontā. Tas ir pirmais, kas ienāk prātā, bet patiesībā tas nozīmē bezdarbību. Diemžēl, bet bezdarbība agri vai vēlu noved pie nepatīkamiem rezultātiem, inflācija iznīcina mūsu sapņus un mēs nevaram atļauties sev to, kam tik ilgu laiku esam krājuši naudu.

Ko lai dara? Nauda jāiegulda pēc iespējas izdevīgākos investīciju fondos, kuri ļaus jums apsteigt inflāciju, saglabāt pirmsākuma investīciju kapitālu un efektīgi to pavairot ilgtermiņa perspektīvā. Jāsaprot arī tas, ka nolemjot ieguldīt naudu uzkrājumu fondos jūs uzņematies arī lielāku risku.

Tāpēc iesakām vērsties pie kvalificētiem speciālistiem, kuri palīdzēs noformēt un uzturēt kārtībā jūsu investīciju portfeli, kurš ļaus izmantot tirgus enerģiju jūsu kapitāla izdevīgumam.

Tā, jūs esat ar mieru, ka lai saglabātu naudu ir nepieciešams to investēt drošos un peļņu nesošos produktos. Atliek izvēlēties kompāniju. Bet kā lai tik drosmīgam solim izvēlas partneri?

Pirmkārt. Obligāti ir jāievāc sīka informācija par kompānijām, jālūdz konsultantu palīdzība, lai viņi konkrēti un detalizēti veic anketēšanu sniedz informāciju par noguldījumu veidiem, procentiem un izvēlas tieši jums piemērotu naudas ieguldīšanas veidu. Ir svarīgi pievērst uzmanību kompānijas gadu stāžam, atsauksmēm internetā. Vajag, lai jums ir patīkami un ērti sadarboties ar jūsu izvēlēto kompāniju. Neskatoties uz visiem piedāvātajiem pakalpojumiem, mums pašiem arī ir jāseko līdzi tam, ko mums piedāvā kompānijas, kādi līgumi tiek slēgti un vai tie mums ir izdevīgi.

Izvēloties noguldījuma veidu vajag skaidri un pareizi identificēt savus mērķus un iespējas, vēlamo ienākumu līmeni, pieņemamo riska līmeni un ļoti daudzus citus parametrus, kuri pat pieredzējušam investoram uzreiz var nebūt pamanāmi.

Pastāv arī citi uzkrājuma veidi. Piemēram, jūs varat investēt naudu zelta un sudraba pirkšanā, mežu stādīšanā, biznesa uzsākšanā.

Jums pašam ir jāizvērtē, kādus ienākumus gribat gūt, kādam riskam esat gatavi un jāpieņem lēmums kādos uzkrājumu fondā esat gatavi ieguldīt savu uzkrātos naudas līdzekļus.

About

Categories: Raksti